Dla redaktorów

Mądre Książki to serwis, w którym chcemy promować dobre, rzetelne publikacje popularnonaukowe. Jest to możliwe dzięki naszym recenzentom i edytorom, którzy chętnie dzielą się swoją pasją i fachową wiedzą z innymi.

Poszukujemy autorów recenzji oraz osób, które chciałyby dla nas relacjonować „książkowe” wydarzenia, targi, spotkania, a także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami na naszym blogu. Możesz do nas dołączyć i pomóc wszystkim, którzy szukają Mądrych Książek!

Przyślij nam krótką notkę biograficzną, w której położysz nacisk na osiągnięcia i/lub zainteresowania naukowe. Napisz, czym się zajmujesz zawodowo oraz jaka dziedzina wiedzy Cię fascynuje. Odpowiemy na każde zgłoszenie.

UWAGA! Serwis MĄDRE KSIĄŻKI jest prowadzony przez Fundację Popularyzacji Nauki im. Euklidesa. Jest to organizacja pozarządowa, która nie prowadzi działalności gospodarczej, a wszystkie osoby zaangażowane w działalność tego serwisu – także recenzenci – działają jako wolontariusze i nie pobierają wynagrodzenia. Dzięki naszej współpracy z wieloma wydawnictwami recenzenci mogą natomiast otrzymywać książki, które chcieliby zrecenzować.

 

Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu tego serwisu – skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kod Captcha
captcha

Wpis powyższe znaki (Kod Captcha)

Google+